אולפני מימד | אולפן טלוויזיה

פריים לוקיישן: 1000 מ"ר של אולפנים במרכז הלב הפועם של התעשייה

אולפני פוינט 2 פוינט (מימד לשעבר)

שירותי אולפן ושידור מתקדמים למגוון יישומים. 

לא משנה מה החזון שלך,

 אנחנו נגרום לזה לקרות.

אולפני פוינט 2 פוינט (מימד לשעבר) קיימים כבר למעלה מ-30 שנה וממוקמים במרכז תעשיית הטלוויזיה של ישראל, ברחוב הברזל בתל אביב. חדרי הקונטרול שלנו הם מהמובילים בישראל עם ציוד וידאו וסאונד הנמצאים בטופ של התעשייה. בין אם אתם ערוץ טלוויזיה, בית הפקה או חברה מסחרית, אנו ערוכים לספק לכם שירותי שידור מתקדמים, החל מהשכרה על בסיס שעתי או יומי ועד שירות הפקה מלא הכולל את הצוות המקצועי והמיומן שלנו.

 
אולפני מימד | מועדון לילה

AB

אולפני פוינט 2 פוינט נמצאים במיקום מושלם במרכז העשייה הטלוויזיונית של ישראל ברמת החייל תל אביב. ברשותנו שני אולפנים: אולפן A- מתחם של 750 מ"ר עם שטח רצפה נטו 575 מ"ר, ואולפן B-מתחם של 250 מ"ר עם שטח רצפה נטו 130 מ"ר. במקום חניה מרווחת, חדרי איפור והפקה וחללים משותפים.

אולפני מימד נמצאים במיקום מושלם במרכז העשייה הטלוויזיונית של ישראל ברמת החייל תל אביב. ברשותנו שני אולפנים: אולפן A- מתחם של 750 מ"ר עם שטח רצפה נטו 575 מ"ר, ואולפן B-מתחם של 250 מ"ר עם שטח רצפה נטו 130 מ"ר. במקום חניה מרווחת, חדרי איפור והפקה וחללים משותפים.

Our

services

אנו מספקים שירותי סטרימינג בארץ ובעולם לכל הרשתות החברתיות, באמצעות סיב אופטי, לוויון או אינטרנט. ברשותנו קיר מסכי לד חכם להפקות טלוויזיה או אינטרנט, התומך בפרזנטציות עסקיות בכל הפלטפורמות האפשריות בשילוב של כמה פלטפורמות במקביל.

Green screen

הגרין סקרין שלנו עשוי מבד רוסקו סופר איכותי לתמונה חדה באיכות הגבוהה ביותר. השטח הגדול של המסך ביחד עם תאורה מתקדמת וחדשנית מתאים לצילומי ENG ואולפן.

אולפני מימד - שירותי האולפן

ON

AIR

 
 

אולפני פוינט 2 פוינט משתפים פעולה באופן הדוק עם מיטב חברות השירותים ההיקפיים ובהן, הגברה, תאורת אפקטים מתקדמים, מצלמות רחף וגריפ ועוד. הניסיון, הקשרים והיקף העבודה הגדול שלנו מאפשרים לכם ליהנות מחבילת שירותים ברמה הגבוהה ביותר ומהמחירים התחרותיים ביותר. צרו איתנו קשר עוד היום להצעה סופר משתלמת.

 
אולפני מימד - הפקות טלוויזיה

מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

משרד: 077-6596132
ארז קוריאל: 050-5297266 | erez@point2point.co.il
 
  • Facebook

כל הזכויות שמורות לאולפני פוינט 2 פוינט בע"מ 2020 ©

מועדון לילה

אולפני מימד - נלחמים בקורונה בתכנית בידוד